Gdynia Orłowo OFICERSKA 12

„Oficerska 12” to kolejna po zrealizowanej inwestycji "Oficerska No 21" nietuzinkowa propozycja dla klientów ceniących kameralność, komfort i elegancję. Naturalne walory, którymi niewątpliwe są pobliskie tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej czynią tę lokalizację wyjątkową . Doskonałe położenie względem istotnych punktów komunikacyjnych takich jak przystanek SKM czy przystanki autobusowe pozwalają na swobodne przemieszczanie się w każdym kierunku miasta. Dwupiętrowy budynek składający się z sześciu mieszkań oraz hali garażowej z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja ta otrzymała wyróżnienie "Czas Gdyni"

Certyfikat

„Czas Gdyni jest nagrodą dla inwestorów i architektów. Kapituła docenia inicjatywy nietuzinkowe, ich walory architektoniczne i wpływ na otoczenie. Inwestycje mające wpływ na rozwój Miasta i jego promocję, poprawę warunków życia mieszkańców, wpływ na rozwój turystyki czy rozwiązania proekologiczne. Brane są pod uwagę realizacje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Budynek u zbiegu orłowskich ulic Wrocławskiej i Oficerskiej firmy Veroni Sp. z o.o. nawiązuje do wzorców utrwalonych w gdyńskiej architekturze modernistycznej wybierając z tej tradycji zupełnie inne elementy. Projekt architektoniczny wykonany został Autorską Pracownię Architektury Planer.”

DZIAŁ SPRZEDAŻY


Piotr Krefta

Biuro Gdańsk

Adres:ul.Topolowa 1/1

Telefon:577 511 411

Email:piotr.krefta.gda@gmail.pl

Agencja Nieruchomości Starnawska

Biuro GDYNIA ORŁOWO

Adres:ul.Bytomska 14/1

Telefon:608 692 552

Email:nieruchomosci@starnawska.pl

Home Broker S.A. Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku

Adres:al. Grunwaldzka 103A (III piętro)

Telefon:785 805 409

Email:jakub.zarzecki@homebroker.pl